Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Müşterilerimiz

Mükemmel
Değerlendirme & Yorumlar

KITA LOJİSTİK
Genel Müdür


T-Maxx yazılımı şirketimizde verimliliği arttırdı., dijitalleşme yolunda bize hız kazandırdı. Kullanım kolaylığı ekibimize yeni katılan arkadaşlarımızın daha hızlı bir şekilde üretken hale gelmesini sağladı.


Emre ELDENER

MASTERLOG LOJİSTİK
Genel Müdür


T-Maxx ürün ailesini işletmemizde tercih etmemiz sayesinde bir çok farklı konuda yönetim süreçlerimiz rahatladı. Artık daha kontrol edilebilir ve sistemsel anlamda yenilikleri denememize izin veren bir altyapıya sahibiz. Proje süresince yanımızda olan Logipo ekibine teşekkür ederiz.

Denizhan ÇOLAK

SERVEX GLOBAL LOJİSTİK
Genel Müdür


T-Maxx ürünleri ile profesyonel süreçlerimizde gözle görülür iyileşmeler yaşandı. Doğru teknoloji ortağı ile çalışmayı tercih etmemiz sayesinde verimlilik ve genel maliyetler üzerinde pozitif sonuçlar elde etmeye başladık. Proje aşamasının başından sonuna kadar detaylı analizler ile işletmemize katma değer sağlayan ürünleri tavsiye ediyorum.

Servet AZAR
WELD ULUSLARARASI TAŞIMACILIK HİZ. A.Ş.
Managing Director
Sistem gereksinimlerimizi kusursuz bir şekilde karşılayan yazılımı 2020 Eylül ayından bu yana Lojistik Operasyon faaliyetlerimizde ve bu faaliyetlere bağlı Satış/Pazarlama ve Finans/Muhasebe operasyonlarımızda da kullanmak üzere tercih ettik Sistem geçiş sürecinde ve başlangıcında Logipo ekibinin konusunda uzman ve 20 yılı aşkın lojistik yazılım tecrübesine sahip olması, taleplerimizin en kısa sürede çözümünde ve firmamıza uygun modellemelerin geliştirilmesinde önemli ölçüde katkı sağladı.

İsmet PEHLİVAN