Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Businessman Controlling Prices Accounting Income. Man Hold Pen, Check Financial Data on Paper Chart, Blue Graph. Booker Analyzes Economy Earnings Using Calculator. Worker Salary Growth Calculation

Fiyatlandırma Yönetimi (Pricing)

 

Gelişmiş, dinamik fiyatlama altyapısı ve teknolojisi ile istenilen fiyatlamayı kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yapı sunan Tmaxx Pricing;

Kullanılan fiyat modellerini sistemde herhangi bir kodlama gerekmeden ekran üzerinden taşıma hizmetleri, liman hizmetleri, ön-son tasıma hizmetleri başlıkları altında operasyonel tüm bilgiler için özelleştirilebilerek tanımlanmasına olanak sağlar.

Teklifler ve dosyalarda masraflar, sistemde kaydedilmiş bir fiyat bilgisi olmasa bile kriterler uyduğunda bu tanımlara göre otomatik olarak eksiksiz ve hatasız bir şekilde oluşur.

Pricing yapısı içerisinde bulunan T-maxx Tarife ekranları ise tedarikçilerden alınan fiyatların sisteme aktarılmasını sağlar.

Tarife modülü ile;

  • Spot veya dönemsel fiyat girebilme
  • Girilen fiyatları ücret detayı yapımız ile tüm operasyonel bilgiler için özelleştirebilme
  • Excel ile toplu fiyat yükleyebilme
  • Alış fiyatları üzerinden belli oranlar veya marj yapısı ile satış fiyatı oluşturabilme
  • Tarife fiyat veya geçerlilik güncelleyebilme
  • Operasyon dosyalarınızda kullanacağınız etiketleme yapısı ile özel durum ve koşullar için ilgili operasyonda uygun fiyatları görüntüleyebilme işlemleri sağlanır.