Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

CRM Müşteri ilişkileri Yönetimi Operasyonel, Analitik, Stratejik

Operasyonel ve İş zekası ekibimiz ile Beklediğiniz Çözümleri Üretiyoruz

T-Maxx Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri ilişkileri yönetimi, firmalarımızın mevcut ve potansiyel müşterilerle etkileşimini yönettiği yaklaşımdır. Yaşanan sorun veya gecikmelerin takibi yapılıp, müşteri ilişkilerini geliştirerek markaya bağlılık oranını arttırır.

Tmaxx CRM, satış ve operasyon ekiplerinin bütün müşteri görüşmelerini, teklif talebi, teklif, satış ve süreç yönetimlerini düzenlemelerini sağlamaktadır.

CRM Bileşenleri

Müşteri ilişkileri yönetimi, firmalarımızın mevcut ve potansiyel müşterilerle etkileşimini yönettiği yaklaşımdır. Yaşanan sorun veya gecikmelerin takibi yapılıp, müşteri ilişkilerini geliştirerek markaya bağlılık oranını arttırır.

Tmaxx CRM, satış ve operasyon ekiplerinin bütün müşteri görüşmelerini, teklif talebi, teklif, satış ve süreç yönetimlerini düzenlemelerini sağlamaktadır

Müşteri Analitiği, Segmentasyon ve Churn

Tmaxx müşteri sipariş ve taşıma frekansını analiz eder;

Kayıp veya potansiyel kayıp müşterileri sistemin belirlemesini sağlar ; 

Kurgu ilk temas, çapraz satış gibi yapıları içerir.

Analitik yapı kurumun analiz yapısına uygun olarak operasyon tipi detayında farklı frekans modelleri uygulamaya imkan verir.

Sipariş Trend Analizi

Sipariş trend analizi ile operasyon tipi ve ürün bazında müşterilerin sipariş frekanslarını ve büyüklüğünü yönetebilirsiniz. Oluşturulmuş değişim parametrelerine göre kurgular oluşturabilirsiniz. Müşteri sipariş trendlerini uyarı ve kontrol mekanizmaları ile yönetebilirsiniz.

Portal Çözümleri

Tmaxx ürünümüzü kullanmakta olan firmaların müşterilerine sunduğumuz hizmettir. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yapılandırılabilen çözümler sunuyoruz.

 Müşteri Portalı ile müşterilerinize kendi hesaplarında login olarak siparişleriyle ilgili tüm sürece dahil olabilme ve yeni sipariş oluşturabilme hizmeti sunuyoruz. Müşteri portal Tmaxx uygulamamız ile bağlantılı olarak çalışmaktadır.

Müşteri portal çözümleri faydaları;

 • Müşteriler siparişleriyle ilgili istedikleri dashboardları oluşturabilirler ve rapor alabilirler.
 • Siparişlerim Listesi ile mevcut ve geçmiş siparişleri operasyonel bazda listeyebilirler.
 • Siparişlerinin detayında durum takibini, yükün nerde olduğunu gösteren harita ile yapabilirler.
 • Sipariş detayında yükün gönderici alıcı bilgileri yanı sıra detay bilgilerine erişebilirler.
 • Müşteri Portal’a ekledikleri yük fotoğrafları ve yükleme ile ilgili evrakları Tmaxx sistemimizde görüntülenebilir.
 • İstedikleri formatta her operasyon türünde sipariş verme, fiyat talebi oluşturma, fatura yükleme ve gönderme özelliklerine sahiptir.
 • Uygulama içi mesajlama ile Müşteri Portal ve Tmaxx arasında hızlı ve güvenilir iletişim ağı sunuyoruz.

E-Ticaret
Pazaryeri Tasarımı Ve Geliştirimi

Hızla globalleşen dünyamızda e-ticaretin önemi gittikçe artmaktadır. Pazaryerleri ile müşteri beklentisi ve memnuniyetine yönelik çalışmalar yapan firmalar sektörde öncü firmalar haline gelmektedir.

Gün geçtikçe gelişen ve büyüyen web dünyasında son teknolojileri yakından takip ederek ürün ve hizmetleri kullanıcıya güven verecek şekilde tasarlamak firmamızın önceliğidir.  Müşteri memnuniyetini arttırarak kaliteli ve güvenli pazaryeri oluşturmak amacıyla destek vermekteyiz.

Her sektörde pazaryeri tasarımı ve geliştirme de sunduğumuz kodlama, web sitesi içeriği oluşturma, yazılım faaliyetlerinde müşteri isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaktayız. Projenin analiz aşamasından web sitesinin yayına alınmasını içeren tüm süreçlerde hizmet sunmaktayız.

Xinerji Software web tasarım ve geliştirme ile hizmet verdiğiniz sektörde müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri potansiyelinizi hızla artırmayı hedeflemektedir.

Pazaryeri tasarımı ve geliştirimi aşağıdaki konuları içermektedir;

 • Projenin analiz edilerek içeriğinin geliştirilmeye ve yayına çıkarmaya uygun hale getirilmesi
 • Web sitesinde ana fonksiyonların belirlenerek performans arttırılması
 • Müşterilerin isteklerine uygun olarak tasarım geliştirme
 • Front-end kodlama
 • Web sitesinin diğer firmalarla entegrasyonunu sağlama
 • Web sitesinde farklı dil seçenekleri ekleme
 • Tasarım ile yazılımın uyumluluğunu sağlama
 • Tüm yazılım test süreçlerinin uygulanması
 • Web sitesinin yayına alınması ve devamında destek verilmesi

İntranet Çözümleri
Self Servis hizmetler

İntranet ürünümüz sektör fark etmeksizin ileri teknolojik altyapısıyla müşteri istek ve beklentilerine göre geliştirilebilen web tabanlı insan kaynakları uygulamasıdır. Firmanızın tüm insan kaynakları süreçlerini iyileştirerek performansı arttırmayı hedefler. İnsan kaynakları iş akışını ve firma içi iletişimi sağlar. Mobil uygulaması ile süreçlerin takibi imkanını verir.

KPI ve Bütçe yönetim ve hedeflerinin takibi, personel izin yönetimi, firma içi mesajlaşma, bordro yönetimi, personel yönetimi, servis yönetimi vs gibi birçok modüle sahiptir