Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Süreç Yönetimi

 

T-Maxx Uygulaması içinde yer alan Süreç Yönetimi Modülü;

Firmaların operasyonel süreçlerinin en başından sonuna kadar hangi aşamalardan geçtiğini ve nasıl yönetileceğini iş akış kuralları ile özgürce herhangi bir kodlama yapmadan tanımlama olanağı sağlayarak işlerin dijital ortamda yönetilmesi ve izlenmesi için geliştirilmiştir.

Operasyon işlemlerinin tamamlanmasını kolaylaştırmak, işlemlerdeki eksikleri gidermek ve düzenlemeye yardım etmek için çeşitli araçlar sağlayan temel omurgadır.

Süreç yönetimi modülü ve iş akış kuralları ile;

  • Süreçlerinizde kodlamaya ihtiyaç duymadan hata, uyarı ve hatırlatmalar tanımlayabilme
  • Operasyon süreciniz ilerledikçe operasyon statülerini otomatik olarak güncelleme
  • Kurallarınıza bağlı kalarak otomatik olarak sistemden bildirim, evrak, mail ve sms gönderme
  • Tanımlanan işlemler üzerinden üst yöneticilere onaya gönderme
  • Belirlenen kurallara uygun olarak otomatik veya yönetici onayına göndererek operasyonel ve finansal dosya kilitleme işlemleri sağlanır.

Bu işlemler sürecin ve hizmetin izlenebilir ve kontrol edilebilir olmasını sağlar. Tekrar eden işlemler; belli bir düzen ile gerçekleşir. Eksik veri ve zamanlama hataları ortadan kalkar. Sistem; klasik iletişim yöntemleriyle sağlanmaya çalışan iş yönetimini otomatize ederek işinize odaklanmanızı sağlar.