Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Makaleler

Xinerji Teknoloji, İstanbul Kültür Üniversitesi ile Geleceğin Lojistik Sektörünü Şekillendiriyor

Xinerji Teknoloji olarak, İstanbul Kültür Üniversitesi ile stratejik bir işbirliği protokolü imzaladığımızı gururla duyuruyoruz. Bu işbirliği, eğitim ve teknolojiyi birleştirerek lojistik sektörünün geleceğini şekillendirmemize yardımcı olacak.

Protokol kapsamında, İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü öğrencilerine sektörel dersler, eğitim seminerleri ve staj imkanları sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, Xinerji Teknoloji çalışanları ve müşterileri, İstanbul Kültür Üniversitesi’nin yüksek lisans programları ve diğer eğitimlerinde indirimlerden faydalanabilecekler.

Bilimsel araştırma ve teknolojik gelişmeleri desteklemek amacıyla çeşitli Avrupa Birliği ve TÜBİTAK projelerinde birlikte çalışmayı planlıyoruz.

İmza törenine İstanbul Kültür Üniversitesi Dekanı Prof.Dr. Fadime Uney Yuksektepe, Doçent Nebile Korucu Gümüşoğlu, Doktor Ayşegül Ketenci ve Xinerji Teknoloji adına İş Geliştirme Yöneticisi Berkalp Kaya katıldı. Katılımları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Xinerji Teknoloji olarak, sektörün gelişmesi için akademik işbirliklerimizi güçlendirmeye ve bu tür işbirliklerimizi artırmaya devam edeceğiz. Bu işbirliğinin her iki taraf için de verimli ve başarılı olacağına inanıyoruz.

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir